OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

  • Ofisiniz yenilemeyi düşünenlerin, farklı bir ofis isteyenlerin en çok tercih ettiği sistemler arasında ofis bölme sistemleri yer alıyor. Ofis bölme sistemleri ofis içinde ince duvar bölmeleri yapılarak modern görünümler verilerek ofis bölme işlemlerinin yapılmasıdır.

  • Bu sistem ile yapılan ofisler, daha modern ve kaliteli bir yapıya sahip oluyor. Buna doğrusal olarak ta verilen hizmet kalitesinde artış sağlanıyor. Ofis bölme sistemlerinin farklı yapıları, çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Müşterinin en yüksek verim be avantajla bu işlemden faydalanması sağlanır.

  • Ofis bölme sistemlerinde ihtiyaca göre çeşitli yapılar oluşturulmaktadır. Yatay camlı böle sistemleri, tam camlı bölme sistemleri, yarım camlı bölme sistemleri, seperatör bölme sistemleri bu çeşitler içinde yer alır.

  • Yatay camlı bölme sistemleri daha modern ve mimari tercih edenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Yatay camlı sistem ofis içerisinde tamamen şeffaflık sağlar. Mat cam kullanımlarında da ofis için ışık geçirgenliğini en uygun şartlara düşürür.

  • Tam camlı bölme sistemleri koridor veya lobiye bakan görüş alanı dar ve ışık almayan bölümler için kullanılır. Tam camlı ofis bölge sistemleri tasarım olarak yerden kapı üst seviyesine kadar camlı, kapı üst seviyesi ile tavan arası da panellerle kaplıdır.

  • Yarı camlı ofis bölme sistemleri tasarımsal olarak genellikle yerden 85 cm yüksekliğe kadar dolu panel, 85 cm üstü ve kapı üst seviyesi arası cam, kapı üst seviyesi ve tavan arasında dolu panel kullanılır. Bu modeller ofislerde iki oda arasında kalan ara duvarlar için tercih edilir.

  • Seperatör bölme sistemleri açık ofis alanı olarak kullanılan mekanlarda personelin çalışma alanını belirlemek için kullanılır. Bu sistem uygulanırken havalandırma, soğutma gibi sistemlerden faydalanılması için alçak seperatör bölmeler tercih edilir.

Görseller-1 Görseller-2 Görseller-3 Görseller-4 Görseller-5 Görseller-6 Görseller-7 Görseller-8 Görseller-9 Görseller-10 Görseller-11 Görseller-12 Görseller-13 Görseller-14 Görseller-15 Görseller-16 Görseller-17 Görseller-18 Görseller-19 Görseller-22

İLKER YAPI VE MÜHENDİSLİK
Güzelyurt Mahallesi Orhan Gazi Caddesi No.5 ESENYURT / İstanbul
Barış Kurt
Cep: +90 539 665 40 96

İLKER YAPI VE MÜHENDİSLİK© 2016 All Right Reserved